فیلم قبل از انقلاب بایگانی - شرق مووی


تنظیمات مورد نظر را اعمال کرده و روی گزینه تایید کلیک کنید.

دانلود فیلم یک چمدان س.ک.س با لینک مستقیم - گرشا رئوفی

دانلود فیلم یک چمدان س.ک.س

--/100
6.5 از 10 - میانگین رای --نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

ملیحه پسر عمویش امیر را دوست دارد . ولی ابرام برادر ملیحه با این دوستی مخالف است . ملیحه برای اینکه نزد امیر باشد خود را در چمدان او پنهان می کند . اما چمدان طی حادثه ای دست به دست می شود در حالی که ابرام فکر می کند پسر عمویش امیر ، خواهرش را دزدیده و همه جا تعقیبش می کند . در این حال منصور که یک چمدان دزد است و چمدان حاوی ملیحه را به دست آورده ابتدا …
دانلود فیلم همسفر با لینک مستقیم - بهروز وثوقی - دانلود فیلم های قبل از انقلاب

دانلود فیلم همسفر

Rating:
80/100
6.8 از 10 - میانگین رای 417نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

مردی، که رئیس شرکتی است، عاطفه را اغفال کرده، اما حاضر به ازدواج با او نیست. مراسم ازدواج عاطفه با جوانی دیگر به هم می خورد و او که اختلال حواس پیدا کرده تصمیم می گیرد از خانه ی پدری غلامحسین بگریزد. جوان جلنبری به نام علی و دایی رستم به قصد سرقت وارد خانه غلامحسین می شوند. دایی رستم به دام می افتد و غلامحسین درصدد بر می آید که عاطفه را برای حفظ آبرو به مدت یک هفته به عقد دایی رستم در‌آورد. عاطفه برای یافتن رئیس شرکت به شمال می رود و علی و دایی رستم مأمور می شوند تا در ازای هفتاد هزار تومان او را به خانه ی پدر باز گردانند. علی عاطفه را می یابد و عاطفه، وقتی که بار دیگر از طرف رئیس شرکت رانده می شود، به قصد خودکشی می گریزد. علی او را تعقیب می کند و مانع اش می شود. آن دو در طول سفر به هم علاقه مند می شوند. علی عاطفه را به غلامحسین تحویل می دهد و پاداش می گیرد. غلامحسین تصمیم می گیرد دخترش را به لندن بفرستد؛ اما علی به فرودگاه می رود و عاطفه با او همراه می شود.
دانلود فیلم داش آکل با کیفیت عالی - بهروز وثوقی - فیلم قدیمی - فیلم قبل از انقلاب - فیلم های بهروز وثوقی - دانلود فیلک قدیمی

دانلود فیلم داش آکل با کیفیت عالی

PG-13
/100
7.2 از 10 - میانگین رای نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

ماجرای قهرمانی‌ها و مردانگی و صداقت «داش آکل» را همهٔ مردم شیراز می‌دانند. یک حاجی شیرازی که زمانی با او همسفر بوده و فضایل نیک داش آکل را می‌دانسته قبل از مرگش وصیت می‌کند که داش آکل به کارهای زندگی و املاک او رسیدگی کند. داش آکل در برخورد با خانوادهٔ حاجی دختر او را می‌بیند و به او دل می‌بندد، حال آنکه دختر سن کمی دارد. عشق دختر، داش آکل را به شراب خواری می‌کشاند. «کاکارستم»، که دشمن داش آکل است با آن که بارها در جدال تن به تن از او شکست خورده مع‌هذا همه جا در غیابش رجزخوانی می‌کند. داش آکل ازدواج با دخترک را به علت سن زیاد خود، دور از مردانگی می‌داند و ترتیب ازدواج او را با یکی از خواستگارانش می‌دهد. شب عروسی دخترک، وقتی داش آکل از میخانه برمی گردد، با کاکارستم روبرو می‌شود و جدال آن‌ها در شب بعد به آنجا می‌کشد که کاکا در شرایطی که شکست خورده، قمه را از پشت در بدن داش آکل فرو می‌کند و داش آکل در همان حال گلوی کاکا را آنقدر می‌فشارد که خفه می‌شود و بعد خود نیز می‌میرد.[۱]
دانلود فیلم غریبه - فیلم قبل از انقلاب - بهروز وثوقی-فیلم قدیمی

دانلود فیلم غریبه ۱۳۵۱

/100
6.5 از 10 - میانگین رای 13نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

قاسم شوشتری معروف به قاسم سیاه (بهروز وثوقی) از زندان آزاد می‌شود و به شهرش بازمی‌گردد. وی دختری به نام زری را می‌بیند، به او دل می‌بندد و تصمیم به ازدواج با او می‌گیرد. اما تنها راه بدست آوردن زری دزدیدن اوست.
دانلود فیلم قفس 1353 - دانلود فیلم های ایرج قادری - شرق مووی

دانلود فیلم قفس ۱۳۵۳

PG - 17
--/100
-- از 10 - میانگین رای --نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

اصغر در یک درگیری محمد را به قتل می رساند. او که تحت تعقیب حسین، برادر بزرگتر محمد، است به خانهٔ دوستش داوود پناه می‌برد، که قرار است با دختر عمویش مهری ازدواج کند؛ اما شبی، در غیاب او، اصغر، در عالم مستی، به مهری تجاوز می‌کند. مهری ترجیح می‌دهد همراه اصغر بگریزد تا زندگی ننگینی برای داوود فراهم نکند.
دانلود فیلم دکتر و رقاصه 1353 - فیلم های ایرج قادری - قبل انقلاب

دانلود فیلم دکتر و رقاصه ۱۳۵۳

--/100
-- از 10 - میانگین رای --نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

سیما (شورانگیز طباطبائی) با خوردن دارو دست به خودکشی می‌زند و قبل از اثر کردن داروها موضوع را به دکتر علی بهروزی (ایرج قادری) اطلاع می‌دهد. علی با کمک پلیس و اداره‌ی مخابرات نشانی سیما را می‌یابد و او را نجات می‌دهد. علی به سیما، که رقاصه‌ی کاباره است، و نیز با برادرش حسن (مرتضی عقیلی) انس می‌گیرد. صفدر (علی آزاد)، صاحب کافه، افرادش را می‌گمارد تا مراقب آنها باشند. علی با این شرط که سیما از کار در کافه دست بکشد با او ازدواج می‌کند؛ اما صفدر به کمک یکی از همکاران سیما به نام اختر (دلیله نمازی) می‌کوشد علی را نسبت به سیما بدبین کند. اختر سیما را به خانه ای عمومی می‌کشاند و صفدر با گزارش کردن نشانی خانه به پلیس موجب دستگیری او می‌شود. علی خانه و زندگی و کارش را ترک می‌کند. سیما از زندان مرخص می‌شود و پسری به دنیا می‌آورد. او در کارگاه نساجی کار می‌کند و پسرش شهرام (شهرام ثمینی پور) را بزرگ می‌کند. سال‌ها می‌گذرد و علی در پارک با شهرام آشنا می‌شود. علی و حسن اختر را در کافه ای می‌بینند و او به بی گناهی سیما اعتراف می‌کند. علی و حسن به دنبال سیما می‌گردند. روزی که علی با شهرام در پارک قرار دارد شهرام بر اثر تصادف اتومبیل زخمی می‌شود و علی او را به بیمارستان می‌رساند. پزشکی که از دوستان سابق علی است به علی امکان می‌دهد که شهرام را عمل کند. علی پس از عمل با سیما روبه رو می‌شود و با او و فرزندش زندگی جدیدی را آغاز می‌کند.
دانلود فیلم آلوده 1354 - بهروز وثوقی - آرام - فیلم قبل از انقلاب

دانلود فیلم آلوده ۱۳۵۴

/100
2.8 از 10 - میانگین رای نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

حبيب الله خان (نعمت الله گرجي) و دخترش مليحه (آتوسا) به امير (منوچهر وثوق) از دست برادرزاده اش هاشم (يدالله شيراندامي) گلايه مي كنند. هاشم دوست صميمي امير است و ازدواجش با مليحه را به تعويق مي اندازد. امير، كه با آذر (ثريا حكمت) قرار ازدواج گذاشته، راننده ي يك شركت معدن كار است، و در پايان ماه حقوق كارگران را به معدن مي برد، اما محمد (جلال پيشوائيان) و اكبر (اكبر اصفهاني)، از همدستان هاشم، در بين راه، پول را سرقت مي كنند و باعث مرگ حساب دار شركت مي شوند. امير به اصفهان مي گريزد و از هاشم كمك مي طلبد.
دانلود فیلم ماه پیشونی 1350 - دانلود فیلم های قبل از انقلاب - شرق مووی - فیلم های قدیمی

دانلود فیلم ماه پیشونی ۱۳۵۰

/100
از 10 - میانگین رای نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

دانلود فیلم گل خشخاش 1355 - دانلود فیلم های قبل از انقلاب - فیلم های ایرانی قدیمی - شرق مووی

دانلود فیلم گل خشخاش ۱۳۵۵

/100
از 10 - میانگین رای نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

دانلود فیلم علف های هرز 1355 - دانلود فیلم های قبل از انقلاب - شرق مووی - فیلم های قدیمی

دانلود فیلم علف های هرز ۱۳۵۵

/100
از 10 - میانگین رای نفر

فیلم | فیلم قبل از انقلاب

Copyright © 2015-2016 - Design By PonishWeb